O nas

MODERA to innowacja w obszarze firm deweloperskich. Realizujemy projekty
zabudowy jednorodzinnej, a naszym głównym celem jest zaspokojenie Twoich
potrzeb związanych z zamieszkaniem w wymarzonym domu. Budujemy poczucie spokoju i dobrej przestrzeni. Tworzymy nowe z poszanowaniem starego. MODERA powstała po to, aby tworzyć miejsca, w których po prostu chce się
mieszkać.

zarząd Modera

Filary Modery

Modera powstała z połączenia dwóch iławskich firm, gdzie spotkały się wiedza i doświadczenie inwestycyjne z profesjonalizmem i solidnością budownictwa. Wszystko po to, aby budować dla Was bezpieczne, kameralne i zielone przestrzenie.

Modera Deweloper
Filary Modery

Budownictwo Kraweć

Budownictwo Kraweć to firma z branży budowlanej. Zarządzający nią Bartłomiej Kraweć od 2013 roku dba o to, aby każda realizowana inwestycja oddawała profesjonalizm marki w każdym calu i była jej wizytówką. Fachowcy z firmy Kraweć budują nie tylko domy mieszkalne, ale również zajmują się budownictwem inwestycyjnym. Jednak niezależnie od tego, czy stawiają dom jednorodzinny, halę produkcyjną, magazyn czy pensjonat, efekt jest zawsze taki sam – powstaje nowoczesny, bezpieczny, solidny budynek, który odpowiada wszelkim, nawet najbardziej surowym normom budowlanym i wymaganiom inwestorów. Ich doświadczenie, wiedza i jakość pracy jest na najwyższym poziomie.

Konstal

Zarządzający Konstalem z iławskim rynkiem budowlanym związani są już od ponad 30 lat. Trzy dekady funkcjonowania to także zbieranie wiedzy i doświadczeń, dzięki którym w najlepszy możliwy sposób firma stara się sprostać oczekiwaniom i potrzebom klientów. Zebrane przez ten czas szlify przydają się teraz w realizacji kolejnych budowlanych planów marki MODERA.
Konstal to także mecenat lokalnego sportu – właściciele firmy zdają sobie sprawę, jak ważną rolę w społeczeństwie on pełni, dlatego chętnie wspierają kluby i stowarzyszenia sportowe z Iławy i okolic.

Zarząd

M. Konecki

Miłosz Konecki

P. Leszek

Piotr Leszek

B. Kraweć

Bartłomiej Kraweć

Nasze wartości

Skuteczność

Harmonia

Zaangażowanie

Perfekcja

Transparentność

To nasze wartości, znaki rozpoznawcze marki MODERA. To nimi się kierujemy w działaniach, na nich opiera się nasza praca i kontakt z Tobą, Kliencie. Chcemy podejmować praktyczne i korzystne dla wszystkich decyzje. Przykładamy dużą wagę do utrzymywania dobrych relacji, opierając je na zaufaniu i wolności wyboru. Dlatego też spójność w wizerunku i działaniu MODERY jest dla nas bardzo ważna. Słuchamy, rozmawiamy, szukamy porozumienia i rozwiązań, w których każdy jest stroną wygraną.

Perfekcja – w Moderze nie może być „jakoś”, ma być za to JAKOŚĆ. Sami oczekujemy dokładności, a nawet perfekcji od innych, więc tym bardziej musimy prezentować ją sami. To nasz cel nadrzędny.

Transparentność – dobre kontakty, ale także przedsięwzięcia inwestycyjne, buduje się na zaufaniu. Transparentność, przejrzystość w działaniach jest dla nas sprawą priorytetową. Wierzymy w nasze projekty i nie boimy się ich dogłębnej analizy. Chcemy być dla Ciebie pewnym Partnerem, działamy zgodnie z literą prawa, dlatego nie ukrywamy nic, a pokazujemy wszystko. Na takich fundamentach budujemy naszą markę.

Zaangażowanie – a z zaangażowaniem wiążę się pasja. Bez niej ani rusz. Na szczęście, pokłady pasji są u nas niewyczerpalne, więc z zaangażowaniem nigdy nie mamy problemu. Ta połączona jest z kolei z perfekcją, do której dążymy w każdym przedsięwzięciu jakiego się podejmujemy.

Harmonia – uosobienie ładu i symetrii w mitologii greckiej i rzymskiej, (normalny) świat bez niej nie istnieje. Także Modera bez harmonii byłaby uboższa. To jeden z naszych głównych drogowskazów w działaniu, w tym – projektowaniu osiedli i domów.

Skuteczność – wszystkie nasze wartości byłyby tylko pustymi hasłami, gdybyśmy nie byli skuteczni w działaniu. Zarówno w tworzeniu wizji, planowaniu a następnie ich realizacji. Aby być maksymalnie efektywnym, chcemy jak najwięcej dowiedzieć się o Twoich potrzebach związanych z własnym domem. Słuchamy, podpowiadamy, działamy we wspólnym interesie – wówczas o skuteczność jest bardzo łatwo.

Ciasteczka

Ta strona korzysta z ciasteczek w celu prowadzenia statystyk, działań marketingowych oraz zapewnieniu pełnej funkcjonalności serwisu.

Polityka prywatności