O Firmie MODERA

MODERA to innowacja w obszarze firm deweloperskich. Dbałość o jakość, tradycja oraz doświadczenia pozwala nam osiągnąć więcej niż konkurencja. Synergiczne połączenie dwóch szanowanych iławskich firm: Kraweć Budownictwo i Konstal, powołane do życia by niemal w samym centrum Iławy zbudować kameralne, przytulne i bezpieczne osiedle domów bliźniaczych o wysokim standardzie. Poznaj nas lepiej i sprawdź, jakie wartości reprezentujemy.

 

Pierwszy filar MODERY – Budownictwo Kraweć

Budownictwo Kraweć to marka, którą znają chyba wszyscy iławianie – a przynajmniej ci, którzy mieli styczność z branżą budowlaną. Zarządzający firmą Bartłomiej Kraweć od 2013 roku dba o to, aby każda inwestycja, która wyszła spod jego skrzydeł stawała się wizytówką, której nie można się wstydzić.

Fachowcy z firmy Kraweć po prostu znają się na tym, co robią. Budują domy mieszkalne, a także zajmują się budownictwem inwestycyjnym. Niezależnie od tego, czy stawiają dom jednorodzinny, halę produkcyjną, magazyn czy pensjonat, efekt jest zawsze taki sam – powstaje nowoczesny, bezpieczny, solidny budynek, który odpowiada wszelkim, nawet najsurowszym normom budowlanym i wymaganiom inwestorów. Nie ma mowy o półśrodkach i fuszerkach. Wszystkie formalności są zawsze dopełnione, a każdy szczegół jest dopięty na ostatni guzik.

Teraz z doświadczenia, wiedzy i jakości pracy specjalistów Budownictwa Kraweć możemy czerpać, tworząc osiedle domów bliźniaczych w Iławie.

 

Drugi filar MODERY – Konstal

Konstal M.M. Koneccy Spółka Jawna to rozpoznawalna lokalnie marka, która może być kojarzona z rozwojem i innowacyjnością. Firma od 2014 roku stale poszerza zakres oferowanych produktów i usług. Ciągły rozwój opiera o wdrażania nowoczesnych systemów zarządzania i kontroli jakości. Właściciele firmy postanowili połączyć swoją wiedzę i doświadczenie inwestycyjne z profesjonalizmem i solidnością zaprzyjaźnionej firmy Budownictwo Kraweć. Wartości na jakich zbudowano obie firmy gwarantują najwyższą jakość budowanych domów.

 

MODERA – wszystko, co najlepsze w jednej firmie

MODERA łączy w sobie to, co najlepsze w obu firmach – doświadczenie, wiedzę, innowacyjność i chęć zapewniania klientom usług na najwyższym poziomie. Nasza firma powstała po to, by stworzyć w Iławie miejsce, w którym po prostu chce się mieszkać – osiedle, które z jednej strony jest zlokalizowane na uboczu, 200 m od rzeki, z drugiej zaledwie 1,5 km od ścisłego centrum i w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka zdrowia Rodzina oraz terenu Natura 2000 (dzięki temu mamy pewność, że obok nie powstaną kolejne osiedla czy fabryki).

Jeśli marzysz o własnym bliźniaku, wykończonym w wysokim standardzie i położonym w kameralnej okolicy, dowiedz się więcej na temat osiedla PRZY RODZINIE. Zapraszamy Cię do naszego świata, który już niebawem może stać się Twoją codziennością. Postaw na wyższy poziom zamieszkania.

NASZE CELE I ATUTY

Spełnienie projektu budowlanego

Każdy projekt ma niepowtarzalne wymagania. Dlatego należy utrzymywać harmonogram, minimalizować zagrożenia dla personelu i utrzymywać koszty zgodnie z budżetem. Wiedza techniczna w zakresie wspomagania zarządzania budową jest kluczowa, aby było to możliwe. Dlatego tak ważne jest uzyskanie ogólnych usług eksperckich na każdym etapie budowy. Dlatego nasze doświadczenie i wykwalifikowana kadra jest kluczem do spełnienia każdego podjętego projektu budowlanego.

Doświadczenie firmy

Firma posiadająca duże doświadczenie w branży jest już zweryfikowana przez rynek, a przez to doskonale zna potrzeby i wymagania klientów. Wie również, jakie zastosować materiały, aby spełniły wszelkie oczekiwania oraz jaki sprzęt jest sprawdzony. Współpracuje także z zaufanymi dostawcami produktów najwyższej jakości.

Wykwalifikowana kadra

Jesteśmy firmą, która zatrudnia kompetentnych pracowników, mogących pochwalić się rozległą, fachową wiedzą oraz dużym doświadczeniem w swojej dziedzinie, a także posiadaniem stosownych uprawnień. Dzięki temu zyskamy pewność, iż wykonane dla nas usługi będą zrealizowane na najwyższym poziomie, a dodatkowo będziemy mogli liczyć na profesjonalne porady i wyjaśnienie wszelkich wątpliwości.

MASZ PYTANIA?

Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo, pisząc lub dzwoniąc do nas!