Osiedle Morena – jesteśmy w trakcie realizacji Etapu II

Osiedle Morena modera deweloper drugi etap budowy osiedla

Sprawdzamy, jak idą prace na Morenie. Na położonym blisko centrum Iławy osiedlu powstaną łącznie 44 gustowne domy w zabudowie bliźniaczej o nazwach nawiązujących do akwenów Pojezierza Iławskiego.

Największy jest „Jeziorak” – to dom piętrowy z poddaszem użytkowym, o łącznej pow. 115,79 m2. Pośrednią propozycją, jeśli chodzi o metraż, są „Ewingi”, czyli dom parterowy o powierzchni użytkowej 107,44 m2. Natomiast najmniejszy jest „Silm”, czyli parterówka o powierzchni 76,76 m2.


Wkrótce pierwszy fragment ulicy


Za nami już I etap prac. W jego zakresie wybudowaliśmy 8 domów: cztery „Jezioraki” oraz dwa „Silmy” i dwa „Ewingi”. Powstały one w południowo-zachodniej części działki przy alei Jana Pawła II w Iławie, która łącznie ma 2,01 ha. Lada dzień budynki te zyskają „opaskę” z kostki brukowej oraz ogrodzenie. W tej części Moreny powstanie także pierwszy fragment ulicy! Tu także nawierzchnia będzie wykonana z kostki.

Nie próżnujemy i już realizujemy II etap. Tu działamy m.in. na czterech „Silmach” oraz jednym budynku z modelu „Ewingi”, czyli to kolejne dwa lokale. Budynki te mają już ściany, zamontowana została także konstrukcja dachu (wiązary), a wkrótce na dach nałożymy jego poszycie.

Nie zapominamy o największym z jezior i zarazem domów, czyli „Jezioraku”. Niedawno budynek z tego modelu (dwa lokale) zyskał ławy i stopy fundamentowe. Jego mury pną się już do góry, więc sposobimy się do stworzenia stropu, a dalej – konstrukcji dachowej.

Zabaw się w domorosłego architekta!


Jak widzicie, Morena rośnie dosłownie z dnia na dzień. Niektóre domy już są wybudowane, inne są na etapie zaawansowanych prac. A Wy, planując zakup jednego z naszych modeli lub zapoznając się z ofertą Modera Deweloper, możecie zabawić się w domorosłego (dosłownie) architekta. Macie taką możliwość dzięki KONFIGURATOROWI [https://modera.com.pl/konfigurator/].

To dzięki niemu mamy okazję zajrzeć do wnętrza wszystkich modeli domów powstających właśnie na Osiedlu Morena w Iławie, a także „umeblowania”, czyli poustawiania ścian po swojemu. Oczywiście – na początek na ekranie komputera.

Czytajcie więcej na ten temat i sprawdźcie sami, jak działa KONFIGURATOR: https://modera.com.pl/konfigurator-domow-osiedle-modera/


Jesteś zainteresowany kupnem domu na Morenie? Agenci sprzedaży nieruchomości czekają na KONTAKT

Budujemy domy skrojone na Twoje potrzeby.

☎+48 510 687 666

✉ biuro@modera.com.pl

https://modera.com.pl/kontakt

Bądź na bieżąco, odwiedzaj nasz Fanpage – https://www.facebook.com/MODERA.deweloper

Ciasteczka

Ta strona korzysta z ciasteczek w celu prowadzenia statystyk, działań marketingowych oraz zapewnieniu pełnej funkcjonalności serwisu.

Polityka prywatności