Osiedle Przy Rodzinie 1

Osiedle Przy Rodzinie już tętni życiem!

Przekonaj się osobiście, że warto nam zaufać.
Widoczną na zdjęciach Inwestycję zrealizowaną przez MODERĘ w 2023 roku można obejrzeć na własne oczy w Iławie, przy ulicy Owocowej 7. Osiedle znajduje się tuż przy przychodni Rodzina, zaledwie 1,5 km od powstającego obecnie Osiedla Morena. Wystarczy tu zajrzeć, by przekonać się o jakości i kompleksowości jaką Ci gwarantujemy. Projekty powstałych tu domów pojawią się również na Osiedlu Morena, jako model “Jeziorak”.

Tymczasem Osiedle Przy Rodzinie już tętni życiem, a jego mieszkańcy korzystają z dobrodziejstw okolicy, w której nie brakuje infrastruktury tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania. Przy Rodzinie, na działce o powierzchni 0,52 hektara powstało 18 domów, dwupoziomowych bliźniaków, które mają po 110 m2 pow. użytkowej.

Świadomie podchodząc do projektowania Osiedla Przy Rodzinie, przewidzieliśmy dla każdego domu garaż i miejsce parkingowe (do tego parking dostępny dla wszystkich mieszkańców) – dzięki temu jego mieszkańcy i odwiedzający ich goście mogą swobodnie zaparkować swoje samochody. Projekty wszystkich domów są proste i bardzo praktyczne – tak, by wnętrza można było urządzić w sposób funkcjonalny, dopasowany do potrzeb domowników.

Uwaga – do kupienia pozostał już tylko jeden z domów. Może właśnie czeka on na Ciebie? Zapraszamy do KONTAKTU.

Ciasteczka

Ta strona korzysta z ciasteczek w celu prowadzenia statystyk, działań marketingowych oraz zapewnieniu pełnej funkcjonalności serwisu.

Polityka prywatności