Osiedle przy Rodzinie – ostatni dom sprzedany

osiedle przy rodzinie modera deweloper

Na Osiedlu Przy Rodzinie wszystkie domy już zostały sprzedane

Nie tak dawno informowaliśmy, że na iławskim Osiedlu Przy Rodzinie pozostał tylko jeden dom do kupienia. To już nieaktualne – ostatni dom znalazł już swojego właściciela.

W tym roku (2023) iławski deweloper Modera zrealizował swoją inauguracyjną inwestycję. To położone w dogodnej okolicy Osiedle Przy Rodzinie, skąd bardzo blisko do centrum Iławy, a jeszcze bliżej do mającej swój niezaprzeczalny urok rzeki Iławki. Przy ul. Owocowej, tuż przy tzw. północnej obwodnicy Iławy, na działce o pow. 0,52 hektara powstało 18 domów, dwupoziomowych bliźniaków, które mają po 110 m2 pow. użytkowej.

We wrześniu podaliśmy informację, że na Osiedlu tym pozostał ostatni dom do kupienia. Jak nam jednak przekazali w tym tygodniu opiekunowie i doradcy Klientów w Modera Deweloper, ten ostatni dom znalazł właśnie właściciela, który już zgłosił rezerwację na jego zakup. Gratulujemy słusznego wyboru!

Nowe osiedle Morena

Ale spokojnie, na Osiedlu Przy Rodzinie oferta Modery się nie kończy. Jeśli chcesz zamieszkać w domu jednorodzinnym o niskim metrażu, położonym blisko centrum Iławy, to proponujemy Ci domy powstające właśnie na Osiedlu Morena.

Morena to 22 nowoczesne budynki (44 domy) położone na działce mającej 2,01 ha, także w zabudowie bliźniaczej. Masz tu do wyboru trzy rodzaje funkcjonalnych, przestronnych lokali o powierzchni użytkowej: 76,76 m2, 107,44 m2 i 115,79 m2, położonych na działkach mających od 273 do 507 m2.

Wykonawcy przy tworzeniu nazw konkretnych domów inspirowali się jeziorami Pojezierza Iławskiego. Mamy tu zatem piętrowy “Jeziorak” (115,79 m2, taki sam projekt wykonano Przy Rodzinie), a także parterowe “Ewingi” (107,44 m2) oraz “Silm” (76,76 m2, również parterówka).

W przypadku modeli “Ewingi” i “Silm” wyróżnikiem jest wysoki sufit, którego zastosowanie podnosi poczucie przestrzenności i komfortu. W przyszłości deweloper planuje także wybudowanie na Morenie piętrowych domów z lokalami usługowymi na parterze.

Pierwsze budynki zostaną oddane do użytku 12 września 2024 roku.

Jesteś zainteresowana/zainteresowany? Masz pytania? Opiekunowie klientów czekają na sygnał ⤵⤵⤵

☎+48 510 687 666

✉ biuro@modera.com.pl

https://modera.com.pl/kontakt

Bądź na bieżąco, odwiedzaj nasz Fanpage – https://www.facebook.com/MODERA.deweloper

Ciasteczka

Ta strona korzysta z ciasteczek w celu prowadzenia statystyk, działań marketingowych oraz zapewnieniu pełnej funkcjonalności serwisu.

Polityka prywatności