Osiedle Przy Rodzinie

Osiedle przy rodzinie nabywcy lokalu modera morena

Ze zdjęcia pozdrawiają Was nabywcy jednego z ostatnich domów na zbudowanym przez nas Osiedlu Przy Rodzinie w Iławie – tu z Bartoszem Ewertowskim, opiekunem klienta (z prawej). W ostatnich dniach poprzedniego 2023 roku to właśnie z nimi podpisaliśmy stosowne umowy i przekazaliśmy klucze. Wkrótce będą mogli zamieszkać w swoim nowym domu. Gratulujemy!

» Jak już informowaliśmy wcześniej – wszystkie lokale na Osiedlu Przy Rodzinie znalazły swoich nowych właścicieli. Przypominamy zatem o naszej ofercie związanej z powstającym Osiedlem Morena. Jeśli chcesz zamieszkać w domu jednorodzinnym o niskim metrażu, położonym blisko centrum Iławy, to proponujemy Ci domy powstające właśnie tu.

Morena to 22 nowoczesne budynki (44 domy) w zabudowie bliźniaczej położone na działkach o łącznej powierzchni 2,01 ha. Masz tu do wyboru trzy rodzaje funkcjonalnych, przestronnych lokali o różnych metrażach: 76,76 m2, 107,44 m2 i 115,79 m2, z własnym przydomowym, kameralnym ogrodem.

Jesteś zainteresowany kupnem domu na Morenie? Agenci sprzedaży nieruchomości czekają na KONTAKT

Budujemy domy skrojone na Twoje potrzeby.

☎+48 510 687 666

biuro@modera.com.pl

https://modera.com.pl/kontakt

Bądź na bieżąco, odwiedzaj nasz Fanpage – https://www.facebook.com/MODERA.deweloper

https://modera.com.pl

Ciasteczka

Ta strona korzysta z ciasteczek w celu prowadzenia statystyk, działań marketingowych oraz zapewnieniu pełnej funkcjonalności serwisu.

Polityka prywatności