Ruszyła już sprzedaż domów na Osiedlu Morena!

Dom "Jeziorak" - wizualizacja od strony ulicy

We wtorek (12 września 2023), równo o godzinie 7.00, rozpoczęła się sprzedaż domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu Morena. Powstaje ono blisko centrum Iławy, tuż przy skrzyżowaniu alei Jana Pawła II i ul. Piaskowej.

Osiedle Morena to kolejna propozycja iławskiego dewelopera. MODERA rozpoczęła już prace pod nową przestrzeń mieszkaniową w mieście nad Jeziorakiem. Z resztą – jeden z dostępnych w tej lokalizacji modeli domów nosi właśnie nazwę “Jeziorak”, dwa kolejne to “Ewingi” i “Silm”. Wykonawcy inwestycji to lokalni patrioci i przy tworzeniu nazw konkretnych domów inspirowali się jeziorami Pojezierza Iławskiego.

Na Morenie, której dużym atutem jest bez wątpienia dogodna lokalizacja i infrastruktura (bliskość m.in. centrum handlowego, przedszkola, stacji paliw itp.) powstaną 22 nowoczesne, funkcjonalne budynki (44 domy). Do wyboru mamy lokale o powierzchni 76,76 m2, 107,44 m2 i 115,79 m2, położone na działkach mających od 273 do 507 m2. Deweloper, po przebadaniu potrzeb mieszkaniowych społeczeństwa Iławy i okolic, wychodzi z propozycją wykonania i sprzedaży m.in. domów parterowych o małym metrażu. Nie zapomina także o osobach z niepełnosprawnościami i osobach starszych – wykonawca dostosuje wnętrza domów do ich potrzeb.

Więcej na temat Osiedla Morena TUTAJ.

Jesteś zainteresowany kupnem domu na Morenie? Agenci sprzedaży nieruchomości czekają na KONTAKT

Ciasteczka

Ta strona korzysta z ciasteczek w celu prowadzenia statystyk, działań marketingowych oraz zapewnieniu pełnej funkcjonalności serwisu.

Polityka prywatności