Uwaga – Przy Rodzinie pozostał już tylko jeden dom do kupienia

Osiedle Przy Rodzinie - ulica z lotu ptaka

Już 17 z 18 domów na nowo wybudowanym, kameralnym Osiedlu Przy Rodzinie w Iławie znalazło swoich właścicieli. Do kupienia pozostał tylko jeden, ostatni dom.

W tym roku (2023) iławski deweloper MODERA zrealizował swoją inauguracyjną inwestycję. To położone w dogodnej okolicy Osiedle Przy Rodzinie, skąd bardzo blisko do centrum Iławy, a jeszcze bliżej do mającej swój niezaprzeczalny urok rzeki Iławki. Na działce o pow. 0,52 hektara powstało 18 domów, dwupoziomowych bliźniaków, które mają po 110 m2 pow. użytkowej. Więcej na temat tego osiedla TUTAJ.

Jak nam przekazali na początku września agenci sprzedaży nieruchomości, Przy Rodzinie zostało już sprzedanych 17 z 18 domów. Pozostał zatem jeden, ostatni – zapewne i on szybko znajdzie nowego właściciela. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 266,18 m2, a jego powierzchnia użytkowa wynosi tyle, co w przypadku jego bliźniaków, czyli 110 m2.

Ciasteczka

Ta strona korzysta z ciasteczek w celu prowadzenia statystyk, działań marketingowych oraz zapewnieniu pełnej funkcjonalności serwisu.

Polityka prywatności