Z dziennika budowy – Osiedle Morena

Trwają intensywne prace związane z inwestycją na terenie Iławy. Postanowiliśmy sprawdzić, na jakim etapie jest budowa Osiedla Morena.

🏗Realizowany jest właśnie pierwszy etap inwestycji. Budowę Moreny rozpoczęliśmy od południowo-zachodniej części mającej 2,01 ha działki przy alei Jana Pawła II. Powstają tu aktualnie cztery „bliźniaki”, czyli osiem domów. To cztery „Jezioraki” (największy model dostępny na os. Morena, 115,79 m2 powierzchni użytkowej) oraz dwa „Ewingi” (po 107,44 m2 każdy) i dwa „Silmy” (najmniejszy model, mający 76,76 m2).

„Silmy” mają już poszycie dachu z blachy, w środku montowana jest obecnie instalacja elektryczna i sanitarna, kładzione są także tynki. Prace w „Ewingach” są na bardzo podobnym etapie zaawansowania, jak w „Silmach”. Z kolei jeden z bliźniaków „Jezioraka” czeka jeszcze na poszycie dachowe, drugi już je posiada. W każdym z tych budynków wykonywane są również prace elewacyjne, domy są docieplane od zewnątrz.

W ramach I etapu prac powstaną jeszcze dwa „Jezioraki”, dwa domy modelu „Ewingi” i cztery „Silmy”. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z placu budowy, zdjęcia wykonaliśmy jeszcze w śnieżnych warunkach ❄️🏠.

Jesteś zainteresowany kupnem domu na Morenie? Agenci sprzedaży nieruchomości czekają na KONTAKT

Budujemy domy skrojone na Twoje potrzeby.

☎+48 510 687 666

✉ biuro@modera.com.pl

https://modera.com.pl/kontakt

Bądź na bieżąco, odwiedzaj nasz Fanpage – https://www.facebook.com/MODERA.deweloper

Ciasteczka

Ta strona korzysta z ciasteczek w celu prowadzenia statystyk, działań marketingowych oraz zapewnieniu pełnej funkcjonalności serwisu.

Polityka prywatności